inpink logo


  Fehmi Rama, TROPOJA Nana ZHUJ

  1:44
  автор | дата 13.04.2011
  • 2884
  • 10
  • 1
  Проголосовало пользователей: 11
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.12.2012
  emisioni me - Fehmi Kastrati.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.07.2013
  Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Follow Produksioni Donjeta on… FB: https://smarturl.it/ProduksioniDonjetaFB Subscribe: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.06.2019
  Një grup njerëzish kanë sulmuar qendrën e votimit në Tropojë. Ata thyen xhamat dhe dyert, e më pas kanë dëmtuar materialet zgjedhore, që ndodheshin ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2014
  te Fehmi Kastrati.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Vushtrri 14 tetor Kryetari i komunës së Tropojës Ramë Kortoçi ka vizituar Komunen e Vushtrrisë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.04.2010
  Fehmi Agani (1932 në Gjakovë - 6 maj 1999 në Prishtinë, Kosovë) filozof, sociolog dhe politikan i doktoruar, akademik, gazetar dhe Hero shqiptar i Kosovës.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.05.2012
  Këng kushtuar dëshmorit Fehmi Rama - Këndon Halit Gashi --- http://www.facebook.com/groups/KosovariMedia.RadioDrijona/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.02.2009
  Pjese nga dokumentari per Deshmorin Fehmi Rama.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.07.2016
  Kjo ishe Brigada ma e Sukseshme ne Luften e Fundit ne kete Grup bente Pjes edhe Deshmori "Fehmi Rama"
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.04.2016
  Foto ''Fehmi Rama'''
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.05.2015
  Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Follow Red Media on… FB: https://smarturl.it/RedMediaFB IG: https://smarturl.it/RedMediaIG Subscribe: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.03.2013
  Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.06.2019
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.01.2015
  PRODUKSIONI MUZIKOR SHQIPONJA.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.08.2011
  Shqipëria ime" këtë javë zbulon bukuritë natyrore të Tropojës. Kamera jonë ka depërtuar mes bjeshkëve ende të virgjëra e të lakmuara aq shumë nga turistët e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.06.2009
  Argetim pakufi e klaseve te nenta te shkolles fillore "FEHMI RAMA,, LIKOFC Postura ne internet nga Besi . www.besi-navy.tk Me...
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят