inpink logo


  VEZIRE SUFLLAQE (Parody)

  HD
  3:18
  автор | дата 17.08.2018
  • 474126
  • 8398
  • 441
  Проголосовало пользователей: 8839
  Teksti: Sufllaqe qe qe qe donte t'me conte per sufllaqe qe qe qe qe ky qenka trrap s'ka sy e faqe qe qe qe Un gjith kjo mama per sufllaqe u rrite dhe u poqe nga mendja mbete … Me kishte veshur kostum me vija (te gabi e kishte ble) tha kishte ardhur nga Italia (kto rrena mu s'mi shet) po krruhesh me mamen e gabuar (kokes ja bone vet) se un te kap e te bej bulmet ndaj mu shfarros qe ktuuuuuu na mbyten katunaret fakiret dhe hajdaret hiqmu qafe qe ktuuuuuu por djali nuk po shkulej ndaj e qellova me shootgun gun gun gun Ref Pyes veten ku e gjen kte guxim vallai ne kete bote s'ka me te forte se guximi butallait djali s'iken, s'ma ka friken, do I ve piken si thot Lukja "me te vogla do me pa Ameriken Bitch" Jo me Jo me s'esht per ty kjo mama mu sme hyn ne qese pamja ata dun me bo kosh kur trurin e kan bosh dhe xhepin e kan bosh dhe ti do te me kesh kur s'ke kesh por ke lesh prandaj fluturon me presh e nje pjeshke kerkon te gjesh Gangsta Po ta them per here te dyte krediti ne karten tuaj nuk mjafton t'me hedhesh syte ai ai aiai Prandaj hapi veshet, degjo zemren e nenes nje pjeshke mund t'ia hedhesh po nje Queen si une te con ne te semes Motherf****er
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.09.2018
  Hey lovelies! This was such a fun video to record and it's one of my favorites, hope you laugh as much as we did! Thank you for watching xx Follow me on ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.10.2016
  Promotore Kryesore Info Media Albania: http://www.imalbania.com/ Instagram: @Seen.al1.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.11.2018
  Kenga Origjinale:https://youtu.be/aMV2wyDpQR8.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.11.2018
  Teksti: Du bling bling, du bling bling nje diamant ne gisht ca pushime ne Tajland dhe 10 mije euro ne banke Du shtepi, Du shtepi 6 dhoma e kuzhine ne tavan ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.05.2019
  Teksti: Nuk me plas trrapi per asgje dhe per askend per politiken tone te dhjere dhe korupsionin ne kte vend nuk e rruj hic Mos mu anko you f***ing bitch nuk e ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.05.2017
  Cmendina Dublim - Evolucioni i femijerise shqiptare.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.07.2019
  VEZIRE.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.11.2018
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.05.2019
  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.07.2019
  Tani e dini se cfare te beni per halloween! XOXO Alex. Follow me: https://www.instagram.com/alexseitaj/
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.12.2018
  Njihuni me Aleks Seitaj, një "drag-queen" shqiptar dhe i mirënjohur për publikun nëpërmjet personazhit artistik "Vezire". Në këtë video ai flet për mungesën e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.12.2018
  Parody of the song "Toy" by Netta.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.07.2017
  Vezire - Kocifoz [Official Music Video] Music: Marko Polo Ne role: Alex Seitaj, Silvester Cekodhima, Enso Ndreko, Taulant Demko. Falenderojme: Gerti Ibra ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.02.2017
  Festa e Shen Valentinit ne syte realiste te sarkazmes. Inst: My chemical Romance - Blood - Parody Version - All i want for Valentine's day is money.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.08.2018
  Na ndiqni ne kanalin tone ne YOUTUBE JETO SHENDETSHEM Beni video share ne profilet tuaja ne facebook. Ju faleminderit Na ndiqni ne faqen ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.08.2018
  Teksti: Sufllaqe qe qe qe donte t'me conte per sufllaqe qe qe qe qe ky qenka trrap s'ka sy e faqe qe qe qe Un gjith kjo mama per sufllaqe u rrite dhe u poqe nga ...
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят