inpink logo


  Bon bon bjeshket e koritnikut 03.10.2014

  HD
  9:24
  • 43462
  • 56
  • 7
  Проголосовало пользователей: 63
  Bon Bon - Bjeshket e Koritnikut 03.10.2014
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.12.2013
  Pershendejte nga Maja e Drites, 2485m.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.05.2011
  Bjeshket e Nemuna/Prokletije/Accursed Mountains is a spectacular mountain range found along the border of Kosovo, Montenegro and Albania. Geographically ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.07.2018
  U ngjitën për herë të parë në majën e Gjalicës. Nga Kosova udhëtuan disa orë për në pikën më të lartë 2478 metër mbi nivelin e detit. Kjo është pamja e Kukësit ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.07.2015
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Të apasionuarit pas kulinarisë që zgjedhin restorantet në Lezhë, mund të shijojnë edhe frutat e freskëta të pyllit ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.01.2019
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.10.2017
  Hiking ne Koritnik (Maja e Pikëllimës) nga Hiking Njeri Follow me on Strava: https://www.strava.com/athletes/24962902.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.03.2016
  ESHTE THJESHTE NJE MREKULLI...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.03.2017
  Mali i Korabit, vargmalet e Lurës, mali i Gjallicës, lumenjtë Drini i Zi me Drinin e Bardhë që bashkohen pë të dhënë Liqenin e Kukësit, Alpet dhe Maja e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.04.2018
  Maja e Pashtrikut 1986m. Has. Albania . Kosovo.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.08.2017
  Xhirimi & Montazhi Xhevat Avdylaj Tel:044/282-182-dhe 044/363-611 Istog.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Bon Bon - Rugova pasuria me e madhe e Kosoves 18.07.2014 Autore: Edona Demiqi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.02.2015
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100006947777637.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.07.2018
  Video by : Studio Shahini #WonderfulAlbania #Kukes #Mountains #Albania Follow in Youtube : https://www.youtube.com/user/MrZizi04 Follow in Facebook ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.01.2019
  • СКАЧАТЬ
  Bon Bon - Karakteristikat e Blinajes 10.10.2014.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.03.2013
  13 qershor 2010.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.01.2019
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.04.2018
  Stanet ne malin e Pashtrikut.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.05.2010
  KY KLIP U MUNDESU NGA SHENDRIT PALUSHI FILMUAR GJATE PUSHIMEVE NE VERE 2009 NE BJESHKET E CAJES, PERBALL FSHATIT PALUSHE, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.06.2015
  Një material i realizura në Bjeshkët e Sharrit-Malësia e Tetovës. Materiali është realizuar nga Shoqata ekologjike "Eko-Natyra " Tetovë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.05.2018
  Rrëzë malit Gjallica Brekijë aty ku shpirti merr jete. Brekija Perla Kuksiane.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.08.2017
  Brekija.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.03.2017
  Maja e Pikëllimës, vargmali Koritnikut, Kukës HAMC 05.03.2017.
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят